Blog “Jak robić więcej” to mój projekt, w którym dzielę się sprawdzonymi sposobami, strategiami i technikami na zwiększenie produktywności, zarządzanie czasem, większą motywację czy w zasadzie brak potrzeby motywacji. Można to określić jednym zdaniem:

“Jak robić więcej, robiąc mniej”

Na blogu znajdziesz dużo ciekawej wiedzy w formie artykułów, za to na kanale YT znajdziesz wideo oraz podcast. A właśnie, bo nagrywam też podcast “Jak robić więcej”, gdzie rozmawiam z ciekawymi ludźmi o tym, jak robić więcej w konkretnych dziedzinach, zawodach czy sytuacjach.

Blog ma zainspirować cię do działania, dać Ci narzędzia do lepszej i wydajniejszej pracy, pomoże odzyskać trochę czasu, który spędzisz, jak chcesz, oraz pokaże, co warto czytać, oglądać czy posłuchać.

Nazywam się Dawid Kozak i sam miałem wiele problemów z produktywnością, częściowo przez wypalenie zawodowe, częściowo przez początki depresji, a częściowo przez zwykłą biologię. To, co moi przyjaciele osiągali w 2-3 lata, ja musiałem osiągać w 5 lat. To, co oni mieli po 5 latach, ja osiągnąłem po 7. Jeżeli masz podobnie, to wiesz, jakie to frustrujące.

Z czasem zacząłem się interesować produktywnością, i testować na sobie coraz to nowe metody, które finalnie pozwoliły mi osiągnąć naprawdę wiele. Zacząłem też szukać wiedzy, dlaczego i jak niektóre rzeczy, jak nawyki, w nas zachodzą, i jak nad tym zapanować i wykorzystać. Właśnie dzięki tej wiedzy zdołałem osiągnąć to, co chciałem, a nawet więcej. I tą wiedzą będę się z Tobą dzielić.

Jakie tematy poruszam na blogu?

 • Produktywność – Nie musisz pracować więcej czasu, wystarczy, że pracujesz mądrzej.
 • Zarządzanie czasem – Jeżeli uda Ci się dobrze zarządzać swoim czasem, okaże się, że masz dodatkowy czas tylko dla Siebie.
 • Psychologia – Jak działa nasz mózg? Dlaczego zachowujemy się w określony sposób? Jeżeli to zrozumiesz, zapanujesz nad sobą i zaczniesz żyć tak, jak Ty chcesz.
 • Motywacja i jej brak – Czasami potrzebujemy obrobiny motywacji, żeby zacząć działać. Nie potrzebujemy jednak jedynie motywacji, niezbędna jest też dyscyplina. Te dwie rzeczy pozwolą osiągnąć prawie wszystko.
 • Poprawa życia – Uważasz, że w życiu jest coś nie tak? Że życie jest niesprawiedliwe? Że zarabiasz za mało? Może masz złe otoczenie? Pamiętaj, masz na swoje życie wpływ, wykorzystaj go i zmień życie na lepsze
 • Zmiana myślenia – Okazuje się, że wiele sytuacji jest złych tylko w naszej głowie. Często wystarczy zmiana myślenia, aby życie się poprawiło diametralnie.

Do zobaczenia

Dziękuję, że czytasz ten artykuł. Możesz mnie znaleźć tutaj:

 • YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCDJH-ZNJP6mXQiWRawcdvOw
 • Blog – https://www.jakrobicwiecej.pl/
 • Podcast – https://www.jakrobicwiecej.pl/podcast/
 • Instagram – https://www.instagram.com/dawkozak/
 • Facebook – https://www.facebook.com/jakrobicwiecej/ 

Do zobaczenia w przyszłości!

P.S. Pamiętaj, rób więcej, robiąc mniej!